Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha. (V. Kljutševski)
I poolaasta
September
04.09 Õppeaasta avaaktus Katrin, Anne
06.09 Õppekäik maisilabürünti Liilia
19.09 Õpilaskogu valimine Katrin
19.09 Jooksukross Elvas Inessa
25.-29.09 Sügisandide näitus Helle
26.09 Ujumisvõistlused Tallinnas Liilia
Oktoober
02.-06.10 Leivanädal Helle
04.10 Karjääripäev Helle
05.10 Vallavanema vastuvõtt Eili
06.10 Koolikontsert Laste ETNO Eili
06.10 Ugala ühiskülastus
“Tramm nimega Iha” Eili
09.-13.10 Mulgi nädal Monika
12.10 Õuesõppepäev Urvastes Inessa
12.10 Kino ühiskülastus “Vigased pruudid” Klassijuhatajad
November
07.11 “Peakokad koolis 2023”, ERMI-i restorani
peakokk Henari Nõu kokkab õpilastega Eili
10.11 Perepäev Helle, Anne
.11 Mardi-Kadri karneval Kasvatajad
20.11 I õppeperioodi õppenõukogu Eili, Monika
II õppeperiood Koroonaturniir Kasvatajad
II õppeperiood X-BOKS tenniseturniir Kasvatajad
.11 Advendiaja algus
Detsember
01.-03. 12 Ühiskoolitus “Õpetaja vaimse
tervise ja heaolu hoidmine” Eili
04.12 Advendiaja algus Elve
12.12 Väljasõit Lottemaale Eili
15.12 Õpitubade päev Liilia
14.12 Ugala ühiskülastus
“Prints ja kerjus” Eili
19.12 Kooli jõulupidu Jõuluvana
19.12 Kooli jõulujumalateenistus
Tarvastu Peetri kirikus Elve, Anne
20.12 Filmipäev Katrin
II poolaasta
neljapäeviti Viktoriin Mariina
II õppeperiood Kabeturniir, õhuhoki Kasvatajad
Jaanuar
29.01 Tuletõrje õppus Maire
Veebruar
13.02 Toimetulekukoolide vastlapäev Ly, Maija-Leena
14.02 Sõbrapäev Monika, Reti
15.02 Otepää Winterplace Eili
23.02 EV 106. aastapäeva aktus Reti, Monika
27.02 Ühiskoolitus Taastav õigus Eili
Märts
05-0.6.03 EEO talimängud Eili
08.03 II õppeperioodi õppenõukogu Eili
08.03 Ämmuste Kooli hoolekogu Thea
14.03 Emakeelepäev Katrin
18.-22.03 Stiilinädal Monika, Maija
.03 Vabariiklik HEV koolide lauluvõistlus Anne, Eili
Aprill
04.04 Vabariiklik HEV koolide lauluvõistlus Anne
.04 6. klasside õpioskuste olümpiaad Thea
04.04 EEO tänuüritus Inessa
24.04 Aja väärtus Maarja Kooli konverents Eili
Mai
07.05 Tantsukonkurss Ülle, Mariina
09.05 Jalgpalli võistlus Viljandis Inessa
10.05 Perepäev Katrin
15.05 6. klasside õpioskuste olümpiaad Thea
17.05 Õppenõukogu Eili
.05 Lõkke- ja grilliõhtu Kasvatajad
22.05 Spordipäev Inessa
Juuni
07.juuni III õppeperioodi õppenõukogu Eili
13. juuni Lõpuaktused Anne, Thea