Ämmuste Kool

Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha. (V. Kljutševski)


Töötajad

Eili Rohtla – direktor eili.rohtla@ammuste.edu.ee

Liilia Anijärv – õpetaja liilia.anijärv@ammuste.edu.ee
Anne Gomaa – õpetaja anne.gomaa@ammuste.edu.ee
Ly Kangur – õpetaja (lapsehoolduspuhkuse asendaja) ly.kangur@ammuste.edu.ee
Helle Märtson – õpetaja helle.märtson@ammuste.edu.ee
Katrin Naaris – õpetaja (lapsehoolduspuhkusel) katrin.naaris@ammuste.edu.ee
Virve Nugis – õpetaja virve.nugis@ammuste.edu.ee
Kersti Puusild – õpetaja kersti.puusild@ammuste.edu.ee
Jaan Roht – õpetaja jaan.roht@ammuste.edu.ee
Katrin Sallum – õpetaja katrin.sallum@ammuste.edu.ee
Epp Tarum – õpetaja epp.tarum@ammuste.edu.ee
Märt Tomp – õpetaja märt.tomp@ammuste.edu.ee
Ülle Valli – õpetaja ülle.valli@ammuste.edu.ee
Catherine Grünbaum – kasvataja catherine.grünbaum@ammuste.edu.ee
Sirje Jakobson – kasvataja sirje.jakobson@ammuste.edu.ee
Mariina Nurmeotsa – kasvataja mariina.nurmeotsa@ammuste.edu.ee
Marge Reilson – kasvataja marge.reilson@ammuste.edu.ee
Ülle Uibo – kasvataja ülle.uibo@ammuste.edu.ee

Marge Altsaar – kasvataja-abi
Heili Kruusla – kasvataja-abi
Maija-Leena Pertel – kasvataja abi

Anne Jakobson – kasvataja-abi öösel
Maie Jänes – kasvataja-abi öösel
Rita Kõiv – kasvataja-abi öösel
Ilmar Lillemägi – kasvataja-abi öösel

Mai Tamm – logopeed mai.tamm@ammuste.edu.ee
Inessa Maksimov – terviseedendaja (lapsehoolduspuhkusel)  inessa.maksimov@ammuste.edu.ee
Monika Mitt – raamatukoguhoidja monika.mitt@ammuste.edu.ee
Tiiu Kikkas – juhi-abi tiiu.kikkas@ammuste.edu.ee

Imbi Mikk – kokk
Inna Raud – kokk
Mari Tõllasson – abitööline
Juhan Konts – remonditööline

Õie Schmeiman – med. õde